Niemcy: Liczba zgonów w domach starców wzrasta po szczepieniach

I znowu potwierdza się „teoria spiskowa“: szczepionki przeciwko wirusowi są niebezpieczne dla ognia i/lub. Nie utrzymują tego żadni „zaprzeczający Coronie“, lecz jest to udowodnione przez statystyczny materiał liczbowy. W niemieckich domach starców w ciągu kilku tygodni po rozpoczęciu szczepień gwałtownie wzrosła śmiertelność, jak pokazują poniższe statystyki.

Wszystko tylko „przypadek“

Wydaje się jednak, że nie robi to większego wrażenia na odpowiedzialnych za to politykach i „ekspertach“. Ludzie ci twierdzą, że nie ma to nic wspólnego ze szczepieniami – to tylko zbieg okoliczności. Jest całkiem możliwe, że wkrótce będą twierdzić, że wszyscy oni zmarli na chorobę Corony, ponieważ nie byli wystarczająco zaszczepieni.

Przed szczepieniem za prawie rok do 27.12.2020 r.
Po szczepieniu już za 2 miesiące od 28.12.2020 r.

Liczby te są oryginalnymi danymi z RKI (Robert Koch Institut) i zostały zebrane za pomocą interfejsu API przez znajomego Jana-Petera Wöbkinga. Rozmawiał z nim telefonicznie i obecnie jest w kontakcie z prof. Hockertzem i prof. Bhakdim. Zbiór danych (ich.bingenervt.de/Altenheime.xlsx) jest codziennie aktualizowany. To tylko wierzchołek góry lodowej. Źródło jego konta na FB

Leserbriefe

Nachrichten, Kommentare, Leserbriefe - News im Minutentakt.