Afera Rackete/Sea Watch była przygotowanym atakiem na Salviniego, zespół ARD był na pokładzie (wideo)

W reportażu nadanym przez włoski kanał telewizyjny Quarta Repubblica odtworzono historię statku Sea Watch 3 pod dowództwem kapitana Carola Rackete. Kapitan przez cały czas podróży na pokładzie statku NGO nosi na piersi mikrofon, prawie jakby była bohaterką filmu.

Podczas tej misji, jak widać na filmie, działy się dziwne rzeczy. W rzeczywistości jednak wszystko było przygotowane w najdrobniejszych szczegółach.

Ujawnił to Hans-Georg Maaßen, który ponad rok temu został usunięty przez Merkel z kierownictwa Federalnego Urzędu Ochrony Konstytucji po tym, jak w przemówieniu sprzeciwił się samej kanclerz w kwestii epizodu „polowania na migrantów“ w Chemnitz, do którego doszło po zabójstwie dokonanym przez azylanta.

Według Maaßena, który najwyraźniej nadal ma powierników w strukturach niemieckiego wywiadu, afera Sea-Watch i Carola-Rackete była farsą zaaranżowaną przez telewizję publiczną ARD: innymi słowy, była to produkcja rządu Merkel.

Potwierdza to powyższy filmik z Quarta Repubblica.

Maaßen podzielił się artykułem niemieckiego portalu Journalistenwatch, który wspomniał o obecności ekipy niemieckiej telewizji publicznej na pokładzie Sea Watch i wysunął hipotezę, że wszystko było przygotowane: celem było wymuszenie otwarcia włoskich portów i sprowokowanie incydentu, który wpędziłby Salviniego w kłopoty.

I właśnie tę hipotezę aprobuje były szef niemieckiego wywiadu. Wie on zapewne, że za niemieckimi i francuskimi organizacjami pozarządowymi stoją aparaty obu państw. I że wojna z Włochami jest wojną asymetryczną.

Nieprzypadkowo po tych rewelacjach strona internetowa Journalistenwatch została ukarana przez rząd niemiecki odebraniem jej redaktorowi klauzuli non-profit.

Pamiętajmy, że rok po tych rewelacjach Rackete bawi się w lasach Schwarzwaldu, a Salvini w najbliższych tygodniach stanie przed sądem za rzekome „zniesławienie“ tej młodej damy.

Źródło: VoxNews


Leserbriefe

Nachrichten, Kommentare, Leserbriefe - News im Minutentakt.